NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY PODINSPEKTORA W WYDZIALE KOMUNIKACJI I SPRAW OBYWATELSKICH

Brzeziny, 26 sierpnia 2008 r.

 STAROSTWO POWIATOWE W BRZEZINACH

OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO PRACY

Podinspektora w Wydziale Komunikacji i Spraw Obywatelskich

Wymagania niezbędne:

a) posiadanie obywatelstwa polskiego;

b) niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie;

c) korzystanie z pełni praw publicznych i posiadanie pełnej zdolności do czynności
prawnych;

d) wykształcenie wyższe, preferowane administracyjne;

e) posiadanie co najmniej dwuletniego stażu pracy zawodowej;

f) posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa upoważniającego do dostępu

do informacji niejawnych stanowiących tajemnicę służbową oznaczonych klauzulą „zastrzeżone" lub wyrażenie zgody na poddanie się procedurze sprawdzającej przewidzianej przy dopuszczeniu do informacji niejawnych, o której mowa w ustawie z dnia 22 stycznia 1999 r. o ochronie informacji niejawnych.

2.Wymagania dodatkowe:

a)  znajomość i umiejętność stosowania przepisów ustaw: kodeks postępowania
administracyjnego, Prawo o ruchu drogowym, ustawy o transporcie drogowym,
ustawy o samorządzie powiatowym oraz innych aktów prawnych związanych

z funkcjonowaniem Wydziału Komunikacji i Spraw Obywatelskich

b) biegła znajomość i umiejętność obsługi komputera oraz innych urządzeń
biurowych;

c) doświadczenie zawodowe w urzędach jednostek samorządu terytorialnego;

d) komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność, cierpliwość, wysoka kultura
osobista.

3. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

a) czynności związane z rejestracją i wyrejestrowywaniem pojazdów;

b) obsługa systemu informatycznego „POJAZD";

c) zadania z zakresu praw jazdy;

d) zadania z zakresu ustawy o transporcie drogowym;

e) wydawanie z upoważnienia Starosty Brzezińskiego decyzji administracyjnych
w sprawach z zakresu funkcjonowania Wydziału Komunikacji i Spraw
Obywatelskich;

e) inne z adania zlecane przez przełożonych.

4. Wymagane dokumenty:

a) list motywacyjny;

b) CV - curriculum vitae;

c) kserokopie świadectw pracy;

d) kserokopie świadectw i dyplomów potwierdzających wykształcenie;

e) kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach lub szkoleniach;

f) oryginał kwestionariusza osobowego

g) oświadczenie o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie lub kserokopia posiadanego, ważnego zaświadczenia zawierającego informację o niekaralności uzyskanego z Krajowego Rejestru Karnego;

h)  oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych i posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych

i) oświadczenie o wyrażeniu zgody na poddanie się procedurze sprawdzającej przewidzianej przy dopuszczeniu do informacji niejawnych, o której mowa w ustawie z dnia 22 stycznia 1999 r. o ochronie informacji niejawnych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w siedzibie Starostwa Powiatowego w Brzezinach ul. Sienkiewicza 16 95-060 Brzeziny, pocztą elektroniczną na adres: \vladze@powiat-brzeziny.wici.pl w przypadku posiadanych uprawnień do podpisu elektronicznego lub pocztą na adres Starostwa z dopiskiem: „dotyczy naboru na stanowisko podinspektora w Wydziale Komunikacji i Spraw Obywatelskich" w terminie do dnia 10 września 2008 r. Aplikacje, które wpłyną do Starostwa po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczana na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej ww-vv.powiat-brzeziny.4bip.pl oraz na tablicy ogłoszeń Starostwa przy ul. Sienkiewicza 16.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, szczegółowe CV (z uwzględnieniem dokładnego przebiegu kariery zawodowej), powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.LI. z 2001 r. Nr 926 ze zm.) oraz ustawa z dnia 22 marca 1999 r. o pracownikach samorządowych (Dz. I i. z 2001 r. Nr 124, poz. 1593 ze zm.).